2/13/2011

I used to see the night so anxious, but now I know the only thing it ever taught me was a grand illusion

610118957 Noh, eile pidin enamus ajast lapsehoidja olema & lõpuks jõudsime simsiga nii kaugele, et arvuti lülitas end välja ja ei saanudki erilist midagi mängida :_D Pidime siis Gold Mineriga leppima & naersime seda, et meil õnnestus ainult pomme ja kive kätte saada.. & kunagi sai kambaga seda rõvedat "Saw 5" ka vaadatud;D Vanemad jõudsid kuskil 2 ajal peolt tagasi, a sel ajal meie juba magasime:D Jah... kokkuvõttes oli väga väga tore:D
Homme on sõbrapäev & ma pole sest väga vaimustuses... mõttetu päev mu arust:_D Algklassides sai küll üksteisele mingit nänni ja värki kingitud, aga nüüd tundub see kõik nii jamana. Aga olgu, ma peaksin nüüd matemaatika ära tegema, adjöö!

e. APPI wmp'st hakkas Thom Yorke - Hearing Damage ja appi ma arvan et sellel laulul on mingisugune.................needus peal. I mean see tekitab minus nii kahtlase tunde midagi kohe tegema hakata ja... ma ei oskagi seda kirjeldada:D Vaadake ma kunagi siin tegin mingi posti, et kõndisin väljas & vihma sadas & siis hakkas see laul mp3'st & siis ma mõtlesin et oh teeks suurema ringi & siis mingi must tont jälitas mind & siis hakkas järsku White Lies'i Farewell To The Fairground ja noh teate küll seda lugu, eks? OAWJFKLAWJFLAKJF appi kuidas vihma tahaks :( Vaadake see on juba see minu um ma ei teagi, see noh see teate küll ah ei tea kah, igatahes jah tahaks vihma ja suve ja kevadet ja sügist (noh sellepärast et siis sajab vihma:D) ja............. olgu, võite mind nüüd tomatitega loopida. 

2 comments:

Lichy said...

awww, see essa pilt on kohe eritiiihea :P kus see tehtud on?
ja ma pean seda laulu nüüd kuulama :P
ja isegi MINA tahan juba kevadet! ei, suve!

birgit said...

kerli juures ikka:D hommikul üles ja kohe kaamera kätte:D
kumba laulu?:D ikka white liesi oma jah? ;D JEEEEEE